Контакти

20150422_133556Офис Слънчев бряг:

Област Бургас, к.к. Слънчев бряг

Комплекс „Екселсиор”, Офис №10

Veselin.Marinov@arcoreal.bg

Tел: +359 89 450 5788   

Skype: Arco HolidayHomesBg

 

ARE_officeЦентрален офис:

България, София 1505,

BLVD Residence, ул. Черковна №38, вх. А

Тел: +359 2 950 3888

Fax: +359 2 950 3889

info@arcoreal.bg

 

 

veselin_700_4349

Веселин Маринов

Мениджър Ваканционни Имоти

Veselin.Marinov@arcoreal.bg

+359 89 450 5788   

 

Evgeni_700_4385

Евгени Василев

Управител

Evgeni.Vasilev@arcoreal.bg

+359 2 917 3070

 

Bobi_700_4570Боряна Щипалова

Заместник управител, юрисконсулт

Boryana.Shtipalova@arcoreal.bg

+359 89 446 6916

 

Yasna_700_4349_CO

Ясна Божинова

Мениджър маркетинг

Yasna.Bozhinova@arcoreal.bg

+359 89 666 7316

  •  

 

Офис Естония:

10143, Tallinn, Rävala str. 5

Triinu Tapper

+372 5330 1860

+372 614 4642

triinu.tapper@arcovara.ee

Maksim Makejev

+372 507 3861

maksim.makejev@arcovara.ee

Име*

Телефон*

Имейл*

Вашето запитване

Все още нямате запазени обяви.

Използвайте бележника, за да запазите обяви, които харесвате.